• Bądź na bieżąco, polub nas :)
   
  facebook hodowla zakira jack russell terrier, szczenieta gladkowlose, krotkowlose, jack russell    hodowla hodowle jack russell terrier szczeniaki sprzedam slaskie sprzedam forum    jack russell rodowodowe, pies z maski hodowla jack russell terrier,hodowle Fci, hodowle Zkwp, legalna hodowla psów rasowych    hodowla hodowle jack russell terrier szczeniaki, jack russell
 • Poleć nas :)

   

 • Nasze strony internetowe :)

   

                    

  Basenji-zakira.pl          Zakira.pl    

 • Szczenięta

Aktualności

Panujemy dwa mioty szczeniąt Jack Russell Terrier w okolicach lutego 2023

Pierwsze skojarzenie po naszej suczce ARIZONIE IN SUNSHINE Zakira FCI i Championie ZEUSIE from Maska Hunter, spodziewamy się tutaj szczeniąt gładkowłosych o kolorystyce biało-brązowej.

Drugie skojarzenie po naszej suczce importowanej z Grecji BAILEY Alma Libre i Championie BACK TO THE FUTURE Zakira FCI, tutaj spodziewamy się szczeniąt szorstkowłosych i o włosie złamanym o kolorystyce biało-czarnej.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego 607 888 259 lub o wpisanie się na listę zainteresowanych.

Zdjęcia naszych szczeniąt na:  facebook hodowla zakira jack russell terrier szczenieta gladkowlose krotkowlose i zakładce Poprzednie mioty

Filmy ze szczeniętami na naszym kanale hodowla hodowle jack russell terrier szczeniaki sprzedam slaskie sprzedam forum

 


Przyjście na świat szczeniąt planujemy długo i z rozmysłem.

Najpierw trzeba zaplanować odpowiednie skojarzenie –wybrać przyszłego ojca szczeniąt, pokryć suczkę i dbać o jej zdrowie przez całą ciążę.
Potem przychodzi oczekiwany moment porodu który wiąże się z wielkimi emocjami, często nie jest też łatwy dla suki jak i dla nas.

Szczenięta przychodzą na świat nieporadnie łapiąc swój pierwszy oddech.
Widok małego oseska pijącego mleko swojej mamy jest zawsze bardzo wzruszający. Jesteśmy szczęśliwi, kiedy wszystko idzie dobrze i po wszystkim możemy wpatrywać się w szczęśliwą psią rodzinkę. heart

Nasze szczenięta rodzą się i dorastają wśród domowników, dzieci oraz innych zwierząt. Od urodzenia otoczone są troskliwą opieką. Dbamy o ich rozwój fizyczny oraz psychiczny.

Karmimy je najlepszą karmą, regularnie odrobaczamy i szczepimy a przede wszystkim otaczamy je wielką uwaga i miłością. Od urodzenia są poddawane stymulacji dotykowej, socjalizowane, przytulane w naturalny sposób przyzwyczajane do odgłosów życia rodzinnego.
 
Wszystkie szczenięta z naszej hodowli w dniu odbioru w 8 tygodniu życia są zaszczepione, odrobaczone, zachipowane, posiadają: książeczkę zdrowia, metrykę z Polskiego Związku Kynologicznego, umowę zakupu szczenięcia oraz wyprawkę.
W wyprawce znajdziesz:
Książeczkę Zdrowia Szczenięcia lub Paszport,
Poradnik dla opiekuna,
Karmę na której prowadzone jest szczenię,
Obrożę oraz smycz
Zabawki,
Kocyk,
Przydatne akcesoria.
 
Przyszłym właścicielom zawsze służymy radą. smiley
 
 

jack russell terrier charakter, temperament, jack russell terrier charakter, temperament,

 • Geostat

  geostat liczniki.org

 • basenji,pierwotny pies afrykanski, hodowla, szczenięta basenji

Script logo