• Bądź na bieżąco, polub nas :)
   
  facebook hodowla zakira jack russell terrier, szczenieta gladkowlose, krotkowlose, jack russell      hodowla hodowle jack russell terrier szczeniaki sprzedam slaskie sprzedam forum      hodowla hodowle jack russell terrier szczeniaki, jack russell
 • Poleć nas :)

   

Szczenięta

Wszystkie nasze szczenięta z wiosennego miotu I oraz Z 2019 pojechały już do swoich nowych domków,

nowych opiekunom życzymy dużo radości w ich wychowywaniu.

Przyszły miot szczeniąt planujemy na wiosnę 2020, osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

 

Zdjęcia szczeniąt na:  facebook hodowla zakira jack russell terrier szczenieta gladkowlose krotkowlose i zakładce Nasze szczenięta

Filmy ze szczeniętami na naszym kanale hodowla hodowle jack russell terrier szczeniaki sprzedam slaskie sprzedam forum

 

Osoby zainteresowane przyszłymi miotami prosimy o wpisanie się na listę zainteresowanych.


Przyjście na świat szczeniąt planujemy długo i z rozmysłem.

Najpierw trzeba zaplanować odpowiednie skojarzenie –wybrać przyszłego ojca szczeniąt, pokryć suczkę i dbać o jej zdrowie przez całą ciążę.
Potem przychodzi oczekiwany moment porodu który wiąże się z wielkimi emocjami, często nie jest też łatwy dla suki jak i dla nas.

Szczenięta przychodzą na świat nieporadnie łapiąc swój pierwszy oddech.
Widok małego oseska pijącego mleko swojej mamy jest zawsze bardzo wzruszający. Jesteśmy szczęśliwi, kiedy wszystko idzie dobrze i po wszystkim możemy wpatrywać się w szczęśliwą psią rodzinkę. heart

Nasze szczenięta rodzą się i dorastają wśród domowników, dzieci oraz innych zwierząt. Od urodzenia otoczone są troskliwą opieką. Dbamy o ich rozwój fizyczny oraz psychiczny.

Karmimy je najlepszą karmą, regularnie odrobaczamy i szczepimy a przede wszystkim otaczamy je wielką uwaga i miłością. Od urodzenia są poddawane stymulacji dotykowej, socjalizowane, przytulane w naturalny sposób przyzwyczajane do odgłosów życia rodzinnego.
 
Wszystkie szczenięta z naszej hodowli w dniu odbioru w 8 tygodniu życia są zaszczepione, odrobaczone, zachipowane, posiadają: książeczkę zdrowia, metrykę z Polskiego Związku Kynologicznego oraz wyprawkę.

Przyszłym właścicielom zawsze służymy radą. smiley
 
 

jack russell terrier charakter, temperament,

 • Mapa
 • Geostat

  geostat liczniki.org

Script logo